Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
oca Creative Commons License 2006-01-15 13:28:57 27
Elöbb próbáltam ki, a tv-adást vettem újraírható DVD-re, elötte beállítottam a Recording menüpontban a DVD-t video módra és arra inicializáltam a DVD-t, és így megbontotta az általam beállított 10 perces chapterekre !
Magyarul lettek fejezetek!
Előzmény:
Ambiente Creative Commons License 2006-01-15 13:03:49 24
Ertem, vagy a masik lehetoseg, hogy TV-rol kozvetlenul irom DVD-re es akkor lesznek fejezetek automtaikusan igaz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!