Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Fossa Dei Leoni Creative Commons License 2006-01-15 13:10:00 26
Szerintem nem leszenk.
Előzmény:
Ambiente Creative Commons License 2006-01-15 13:03:49 24
Ertem, vagy a masik lehetoseg, hogy TV-rol kozvetlenul irom DVD-re es akkor lesznek fejezetek automtaikusan igaz?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!