|
|
|
|
 |
oca
2006-01-15 12:56:35
|
23
|
| Igen. Mielőtt kiírod DVD-re, az előtt tehetsz bele a HDD-n szerkesztve, manuálisan, ahová akarsz! |
|
A hozzászólás:
 |
Ambiente
2006-01-15 12:44:22
|
21
|
| oca - koszi a valaszt! Ez akkor azt jelenti, hogy ha valamit felveszek HDD-re es onnan atmasolom DVD-re, akkor csak akkor lesznek benne fejezetek, ha azokat manulisan beallitom? |
|
Előzmény:
 |
oca
2006-01-15 11:46:27
|
19
|
| Én is bajlódtam ezzel,de aztán megtudtam, hogy ezt DVD-re közvetlen felvétel esetén, VIDEO módban csinálja csak. Ha HDD-re veszel fel, akkor nem. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|