Keresés

Részletes keresés

oca Creative Commons License 2006-01-15 12:56:35 23
Igen. Mielőtt kiírod DVD-re, az előtt tehetsz bele a HDD-n szerkesztve, manuálisan, ahová akarsz!
Fossa Dei Leoni Creative Commons License 2006-01-15 12:53:50 22
Míg HDD-n van addig tedd bele.
A hozzászólás:
Ambiente Creative Commons License 2006-01-15 12:44:22 21
oca - koszi a valaszt! Ez akkor azt jelenti, hogy ha valamit felveszek HDD-re es onnan atmasolom DVD-re, akkor csak akkor lesznek benne fejezetek, ha azokat manulisan beallitom?
Előzmény:
oca Creative Commons License 2006-01-15 11:46:27 19
Én is bajlódtam ezzel,de aztán megtudtam, hogy ezt DVD-re közvetlen felvétel esetén, VIDEO módban csinálja csak. Ha HDD-re veszel fel, akkor nem.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!