|
|
|
|
 |
Ambiente
2006-01-15 12:44:22
|
21
|
| oca - koszi a valaszt! Ez akkor azt jelenti, hogy ha valamit felveszek HDD-re es onnan atmasolom DVD-re, akkor csak akkor lesznek benne fejezetek, ha azokat manulisan beallitom? |
|
A hozzászólás:
 |
oca
2006-01-15 11:46:27
|
19
|
| Én is bajlódtam ezzel,de aztán megtudtam, hogy ezt DVD-re közvetlen felvétel esetén, VIDEO módban csinálja csak. Ha HDD-re veszel fel, akkor nem. |
|
Előzmény:
 |
Ambiente
2005-12-26 14:34:17
|
14
|
| Sziasztok, van egy Pioneer DVR-433H-S felvevom. Egy dolgot nem birok elereni vele, nevezetesen, hogy automatikusan berakjon fejezeteket a a felvett anyagba, hogy ne csak tekeressel, hanem leptetessel is tudjak kereseni. Elvileg a SETUP-ban be lehet allitani, hogy egyaltalan ne, 10 vagy 15 perces kozonkent rakjon egy markert. De barmit allitok nem tesz bele. Se a HDD-re felvett anyagban nincsenek automatikus fejezetek, se a DVD-re atmasolt anyagban. A manual azt irja, hogy ez csak Video mode-ban mukodik, ha minden stimmel en azt hasznalom, megsem megy... Tudja valaki a megoldast? Koszi. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|