Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006-01-15 21:15:45 505
Én úgy tudtam a természetben majdnem mindegyik sün bolhás. Nem biztos, hogy őket zavarja, lehet hogy csak minket embereket. De ez csak egy kósza gondolat, elnézést érte. ;-)
A hozzászólás:
eMM Creative Commons License 2006-01-14 23:35:31 504
Hát igen elég vicces az a hozáállás hogy a bolhák a sün életének a része.Akkor az emberé meg mondjuk a fejtetű.
Egyértelmű hogy a parazitamentes állatnak sokat javul az "életminősége".
Előzmény:
jingo Creative Commons License 2006-01-14 21:09:53 503
Hát használtam már sünnél,nem volt gond.De bevált a Pedigree Exelpet is,nem tudom,kapható-e?Féreghajtót az állatorvosunk adott nekik,ő nagyon ért a sünökhöz.A féreghajtó sárga szirup volt,a sün szájába töltötte a doki fecskendővel.
Amikor már nem volt bolhájuk-férgük,sokkal jobban érezték magukat.
Volt nálam rehabon olyan sérült sün,aki cérnavékony fehér férget hányt,sokat.A szirup után többet nem láttunk benne.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!