|
|
|
|
 |
eMM
2006-01-14 23:35:31
|
504
|
Hát igen elég vicces az a hozáállás hogy a bolhák a sün életének a része.Akkor az emberé meg mondjuk a fejtetű. Egyértelmű hogy a parazitamentes állatnak sokat javul az "életminősége". |
|
A hozzászólás:
 |
jingo
2006-01-14 21:09:53
|
503
|
Hát használtam már sünnél,nem volt gond.De bevált a Pedigree Exelpet is,nem tudom,kapható-e?Féreghajtót az állatorvosunk adott nekik,ő nagyon ért a sünökhöz.A féreghajtó sárga szirup volt,a sün szájába töltötte a doki fecskendővel. Amikor már nem volt bolhájuk-férgük,sokkal jobban érezték magukat. Volt nálam rehabon olyan sérült sün,aki cérnavékony fehér férget hányt,sokat.A szirup után többet nem láttunk benne. |
|
Előzmény:
 |
babydevil
2006-01-12 17:26:41
|
495
|
Ja, és mégvalami. Egy honlapon olvastam, hogy a lakásban tartott sünöknek "sünvitamint" kell adni. Na az állatorvos kiröhögött, hogy ilyenről ő még nem hallott:-)
Most elkezdtem neki adni napi fél szemet a macskák vitaminjából, Gimpet kaztentabls, algás/vitaminos bogyó.Eszi is.
Nem lesz tőle baja?
Azontúl milyen bolhairtó szerrel kezelhetem ha van bolhája?
A macskákra frontline-t szoktam csöpögtetni, ez jó Samunak is ha kell? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|