Keresés

Részletes keresés

eMM Creative Commons License 2006-01-14 23:35:31 504
Hát igen elég vicces az a hozáállás hogy a bolhák a sün életének a része.Akkor az emberé meg mondjuk a fejtetű.
Egyértelmű hogy a parazitamentes állatnak sokat javul az "életminősége".
A hozzászólás:
jingo Creative Commons License 2006-01-14 21:09:53 503
Hát használtam már sünnél,nem volt gond.De bevált a Pedigree Exelpet is,nem tudom,kapható-e?Féreghajtót az állatorvosunk adott nekik,ő nagyon ért a sünökhöz.A féreghajtó sárga szirup volt,a sün szájába töltötte a doki fecskendővel.
Amikor már nem volt bolhájuk-férgük,sokkal jobban érezték magukat.
Volt nálam rehabon olyan sérült sün,aki cérnavékony fehér férget hányt,sokat.A szirup után többet nem láttunk benne.
Előzmény:
babydevil Creative Commons License 2006-01-12 17:26:41 495

Ja, és mégvalami. Egy honlapon olvastam, hogy a lakásban tartott sünöknek "sünvitamint" kell adni. Na az állatorvos kiröhögött, hogy ilyenről ő még nem hallott:-)

Most elkezdtem neki adni napi fél szemet a macskák vitaminjából, Gimpet kaztentabls, algás/vitaminos bogyó.Eszi is.

Nem lesz tőle baja?

Azontúl milyen bolhairtó szerrel kezelhetem ha van bolhája?

A macskákra frontline-t szoktam csöpögtetni, ez jó Samunak is ha kell?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!