|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Duda
2006-01-14 15:44:20
|
180
|
| mail ment |
|
Előzmény:
 |
garfieldka
2006-01-14 12:39:08
|
176
|
|
2005.08.16 20:33:29 (149)
Én használtam ilyet Cokin szűrőtartóban. Fóliaszűrő. Ez olcsóbb volt, ezzel kezdtem. De arról nem vagyok meggyőződve, hogy a nem teljes zárás miatt nem jutott a képre fals fény. Nekem ez csak próba volt, aztán vettem menetest.
Ugyanígy kezdtem én is, mint ebből a beírásomból látható. Már nem használom a fóliát, ha kell, írj magánban és megbeszéljük az adás-vételt! Egyébként 80x80 mm-es piros infra fólia, de nincs megadva a tartománya. Az AF működik vele, a képet látod a keresőben, mert nem annyira sötét. Annyi változás van rajta, hogy ragasztottam rá fekete fotókartonból egy keretet, ami lehetővé tette a Cokin szűrőtartóban való használatát. Van eladó Cokin szűrőtartóm is új még két-három darab a P méretűből.
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|