Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Duda Creative Commons License 2006-01-14 15:44:20 180
mail ment
Előzmény:
garfieldka Creative Commons License 2006-01-14 12:39:08 176
2005.08.16 20:33:29 (149)

Én használtam ilyet Cokin szűrőtartóban. Fóliaszűrő. Ez olcsóbb volt, ezzel kezdtem. De arról nem vagyok meggyőződve, hogy a nem teljes zárás miatt nem jutott a képre fals fény. Nekem ez csak próba volt, aztán vettem menetest.

 

Ugyanígy kezdtem én is, mint ebből a beírásomból látható. Már nem használom a fóliát, ha kell, írj magánban és megbeszéljük az adás-vételt! Egyébként 80x80 mm-es piros infra fólia, de nincs megadva a tartománya. Az AF működik vele, a képet látod a keresőben, mert nem annyira sötét. Annyi változás van rajta, hogy ragasztottam rá fekete fotókartonból egy keretet, ami lehetővé tette a Cokin szűrőtartóban való használatát. Van eladó Cokin szűrőtartóm is új még két-három darab a P méretűből.

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!