Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Duda Creative Commons License 2006-01-14 10:11:46 170

na most eladod vagy nem? :)

elotte tesztelhetnek vele egyet , hogy a 7D-m mukodik-e vele?

Előzmény:
Dimage Dani Creative Commons License 2006-01-13 20:30:33 164
Most olvastam vissza itt, és láttam hogy 300D-vel egész jó képeket lőttél. A1-en nagyon erős hotspot volt a kép közepén, 300D-vel már nem volt annyira vészes, de ezekszerint rossz obival próbálkoztam. Vannak manuális obijaim is, de nem tudtam őket kipróbálni (nincs fény). Lehet hogy mégsem adom el :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!