|
|
|
|
 |
burning_red
2006-02-23 13:03:04
|
254
|
Szia!
Ha tényleg ennyire zavar,akkor vegyétek meg a gyári takarólemezt,és sk. hozzá kell kapcsolni az elszívóhoz.Volna esetleg képed erről a takarólemezről,kapocsról?Ha nem ördöngös darab,le kell gyártani,gyártatni.
burning_red
|
|
A hozzászólás:
 |
Abigél74
2006-01-13 21:31:41
|
251
|
Hát nem tudom, azért 8 cm rés nem kevés . Még ez sem látszik ki? Mert azért a páraelszívó kicsit feljebb kerül, tehát a munkalap és az elszívó közti távolság egy kicsit nagyobb, mint a többi felsőszekrénynél... szerintetek?
Üdv.:A. |
|
Előzmény:
 |
Erzsébeti
2006-01-13 16:49:06
|
250
|
sehogy..
úgymarad...:)
Ki is akar hanyatfeküdve a tűzhelyen benézni az elszívó mögé???
Erzsébeti |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|