Keresés

Részletes keresés

burning_red Creative Commons License 2006-02-23 13:03:04 254

Szia!

 

Ha tényleg ennyire zavar,akkor vegyétek meg a gyári takarólemezt,és sk. hozzá kell kapcsolni az elszívóhoz.Volna esetleg képed erről a takarólemezről,kapocsról?Ha nem ördöngös darab,le kell gyártani,gyártatni.

 

burning_red

 

A hozzászólás:
Abigél74 Creative Commons License 2006-01-13 21:31:41 251
Hát nem tudom, azért 8 cm rés nem kevés . Még ez sem látszik ki? Mert azért a páraelszívó kicsit feljebb kerül, tehát a munkalap és az elszívó közti távolság egy kicsit nagyobb, mint a többi felsőszekrénynél... szerintetek?

Üdv.:A.
Előzmény:
Erzsébeti Creative Commons License 2006-01-13 16:49:06 250

sehogy..

 

úgymarad...:)

Ki is akar hanyatfeküdve a tűzhelyen benézni az elszívó mögé???

 

Erzsébeti

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!