Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
posthero Creative Commons License 2006-01-13 21:14:18 166

akkor jó az!

Előzmény:
okiro Creative Commons License 2006-01-13 21:04:48 165
A T-60-as az utolsó manuális CANON gép volt. Fémredőnyös. Lehet, hogy jobban járok, ha megjavíttatom a VLC Prakticámat.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!