|
|
|
|
 |
Törölt nick
2006-01-13 16:32:47
|
501
|
| Fiatal még a kapcsolatotok. ;-) |
|
A hozzászólás:
 |
babydevil
2006-01-13 16:28:57
|
500
|
Tegnap este megpróbáltam neki kukacot adni csipesszel.
Hát olyan erővel fújtatott rám, hogy megfutamodtam:-)
Asszem még kell barátkoznunk egymással egy ideig. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2006-01-12 17:39:15
|
496
|
| Próbáld meg a lisztkukacot csipesszel adni neki, a vitamin nem hiszem hogy ártana, a bolhák természetes társai a sünöknek. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|