Keresés

Részletes keresés

Erzsébeti Creative Commons License 2006-01-13 16:49:06 250

sehogy..

 

úgymarad...:)

Ki is akar hanyatfeküdve a tűzhelyen benézni az elszívó mögé???

 

Erzsébeti

A hozzászólás:
Abigél74 Creative Commons License 2006-01-13 13:11:18 249
A konyha elrendezését sikerült kitalálni. Egyébként végül IKEA-konyha mellett dföntöttünk. A problémám a következő:

Vásároltunk egy AEG kihúzható p.elszívót. Ennek a mélysége 27,5 cm. A szekrény, amibe belekerül majd, 35 cm mély (IKEA). Namármost, itt keletkezik a fal és az elszívó között kb 8 cm hely. Ezt ti mivel takarnátok? Hivatalosan létezik erre egy takaróléc (AEG különtartozék), azt még nagynehezen be is lehetne szerezni az Elektrolux vevőszolgálatnál, de azokat a "kapcsokat", amikkel rögzíteni lehet ezt a páraelszívó hátuljához, nem lehet beszerezni. Az EL.lux álláspontja szerint:" ezt senki sem szokta megvenni, utóljára 2002-ben adtunk el ilyet. Nincs ilyen az országban." Kérdem én: azóta senki sem került szembe ezzel a problémával? (ez kevéssé valószínű...) Ki hogy oldotta ezt meg?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!