|
|
|
|
 |
babydevil
2006-01-13 16:28:57
|
500
|
Tegnap este megpróbáltam neki kukacot adni csipesszel.
Hát olyan erővel fújtatott rám, hogy megfutamodtam:-)
Asszem még kell barátkoznunk egymással egy ideig. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2006-01-12 17:39:15
|
496
|
| Próbáld meg a lisztkukacot csipesszel adni neki, a vitamin nem hiszem hogy ártana, a bolhák természetes társai a sünöknek. |
|
Előzmény:
 |
babydevil
2006-01-12 17:23:53
|
494
|
Szia!
Lisztkukacot azt vettem neki.
Bár 300 Ft volt egy doboz, úgyhogy azért kissé meghökkentem. Remélem valahogy azért lehet őket házilag is szaporitani.
Egyébként ezt szombaton vettem, akkor kitettem ugyan, de rá se bagózott.
Most ne röhögjetek ki, de kérdeznék valamit:
Milyen edényben tegyem ki azokat a rohadt kukacokat úgy, hogy egész éccaka kinn lehessenek (Samuka ugye leinkább éccaka lakmározik), viszont ne másszanak ki?
Attól azért irtózom, hogy kinnhagyom a dögöket éccaka Samunak, aztán majd jól szanszét mászkálnak a lakásban... |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|