|
|
|
|
 |
Ambiente
2006-01-13 09:52:02
|
17
|
golf44 -
sajnos magyar nyelvum nekem sincs, de az angol letoltheto, illetve oda is tudom adni ha segit.
A 3-al lejjebbi kerdesemre nem tudod a valaszt veletlenul?
Udv |
|
A hozzászólás:
 |
golf44
2006-01-10 20:46:51
|
16
|
üdv!
vettem egy ilyen pioneert(neten- nem is igazából magyaro.on) és nincsen hozzá magyar nyelvű használati utasításom. Visszább olvastam, hogy eléggé sok mindenki így vagy úgy szerzett hozzá( a Pioneer cég közölte, hogy nem ad)- szóval tőletek kérdezem, hogy ha valamelyikőtöknél van-akkor e-mailben el tudná küldeni vagy esetleg postán - ahogyan megoldható lenne! előre is köszönöm
viszlát |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|