Keresés

Részletes keresés

oca Creative Commons License 2006-01-13 12:40:37 18
Sem DivX-et sem MPeg4-et nem tud!
Viszont olvastan a napokban egy sajtóbejelentést, miszerint az közeljövőben megjelenő összes Panasonic DVD készülék DivX kompatibilis lesz!
A hozzászólás:
Prijon Creative Commons License 2006-01-10 20:41:03 15

Szevasztok!

Látom nem nagy a forgalom, de hátha bekukkant Valaki!!

Kacérkodok a DVR-530H-S-el, de lehet. hogy  nem tudja a DivX-et és Mpeg4-et?

Prijon

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!