|
|
|
|
 |
Catman
2006-01-09 09:58:03
|
627
|
| Azt hiszem, kozgyulesen felvetem a nyomascsokkentes kerdeset, mert mast is zavar a nagy nyomas... :) |
|
A hozzászólás:
 |
cszoli
2006-01-09 09:47:56
|
626
|
igen
:o)
A hang típusából próbálhatsz következtetni. Kopogó, dübögő hangok ált. testhangok, beszéd, zene, stb. léghangok. De persze ha a léghang átadódik a födémre..... |
|
Előzmény:
 |
Catman
2006-01-06 10:04:30
|
623
|
| Igen, egyik problemam, hogy nem tudom eldonteni, leghang vagy testhang-e. Ezt hogy lehetne eldonteni? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|