Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006-01-09 08:37:31 488
Én mindenképpen szurkolok neki, hogy átvészelje a telet!
A hozzászólás:
ximot Creative Commons License 2006-01-08 17:40:44 487
Hagynám én, de nem elég nagy még szegénykém... most 2 hétig nem nagyon evett, le is adott 70 grammot. Most két naponta terápia van, ami abból áll, hogy egy nagy dobozban behozom a házba, majd kb. 2 óra múlva (mikor már rendesen felmelegedett és kotoncol) megkínálom egy kis májas macskakajával. Általában megeszi, majd mehet vissza az odújába aludni. Mivel így emészt, ezért éjjel is kijön és megeszi a maradék kaját. Január végén-február elején asszem hagyom egy hónapot aludni, talán nem használ el annyi energiát, hogy ne ébredjen fel. De ez majd attól függ, mennyi súlyt sikerül felszednie még magára addíg.
Előzmény:
Törölt nick Creative Commons License 2006-01-07 18:16:44 486
Szerintem a garázsban hagyhatnád aludni, mivel ott nincs olyan hideg, mint odakint. De ebben nincs tapasztalatom, csak így gondolom.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!