|
|
|
|
 |
Törölt nick
2006-01-09 08:37:31
|
488
|
| Én mindenképpen szurkolok neki, hogy átvészelje a telet! |
|
A hozzászólás:
 |
ximot
2006-01-08 17:40:44
|
487
|
| Hagynám én, de nem elég nagy még szegénykém... most 2 hétig nem nagyon evett, le is adott 70 grammot. Most két naponta terápia van, ami abból áll, hogy egy nagy dobozban behozom a házba, majd kb. 2 óra múlva (mikor már rendesen felmelegedett és kotoncol) megkínálom egy kis májas macskakajával. Általában megeszi, majd mehet vissza az odújába aludni. Mivel így emészt, ezért éjjel is kijön és megeszi a maradék kaját. Január végén-február elején asszem hagyom egy hónapot aludni, talán nem használ el annyi energiát, hogy ne ébredjen fel. De ez majd attól függ, mennyi súlyt sikerül felszednie még magára addíg. |
|
Előzmény:
 |
Törölt nick
2006-01-07 18:16:44
|
486
|
| Szerintem a garázsban hagyhatnád aludni, mivel ott nincs olyan hideg, mint odakint. De ebben nincs tapasztalatom, csak így gondolom. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|