Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Twr Creative Commons License 2006-01-08 14:09:36 7
Jó lenne pedig próbálgatni. a ps -ben aRGB a def színterem a prgb-s file-nél azt mondom ,nincs cm akkor egész ehető..próbéltam ppRGB default színtérrel is megnyitni de szerintem nem kell áttállítani, még nyúzom.
Előzmény:
madgie Creative Commons License 2006-01-08 10:56:57 6

Nyomtatva nem próbáltam, sőt nyomtatóm sincs most :)))

Viszont én is csak játszadoztam a prophoto rgb-vel, nem néztem még komolyan utána.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!