Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Twr Creative Commons License 2006-01-07 23:15:02 5
Sőt a pro photó csak 16 bit. Visszafelé nem butítható, a print nél erős poszterizáció lesz..

Most kóstolgato én is a PRGB-t, még nem nyomtattam belőle de fogok.
Az össz cuccom aRGB re van lőve és minden 9x%-ban színhelyes.
Előzmény:
Abrash Creative Commons License 2006-01-07 19:04:00 4
16 bitben tartod a képeket? az az ajánlott, merthogy a 8 bitbe nem fér bele.Hátha ez akasztja ki a kékeket? Nem tud a progi mit kezdeni vele, le is konvertálja - erre a lilás valamire.
Mintha az Irfan sem tudná a 16-ot (lekonvertál, nem szól) PS Elements legalább szól.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!