Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2006-01-07 19:01:41 3
szinmanagelhető progikban is? printeket is néztél, vagy csak a monitoron?

én még nem játszottam vele, most olvastam rá a dologra, tapasztalat még nincs.
Kéne gyorsan egy őszi erdő tesztelésre :-)
Előzmény:
madgie Creative Commons License 2006-01-07 18:56:52 1
Én szeretném a prophoto rgb-t, csak a ps-en kívül minden progiban falsak a színek. De kegyetlenül. Lila ég, meg ilyenek. Tudom, hogy a progik nagy része srgb-re van kihegyezve, de az adobe rgb könnyebben ellenőrizhető talán.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!