|
|
|
|
 |
ximot
2006-01-08 17:40:44
|
487
|
| Hagynám én, de nem elég nagy még szegénykém... most 2 hétig nem nagyon evett, le is adott 70 grammot. Most két naponta terápia van, ami abból áll, hogy egy nagy dobozban behozom a házba, majd kb. 2 óra múlva (mikor már rendesen felmelegedett és kotoncol) megkínálom egy kis májas macskakajával. Általában megeszi, majd mehet vissza az odújába aludni. Mivel így emészt, ezért éjjel is kijön és megeszi a maradék kaját. Január végén-február elején asszem hagyom egy hónapot aludni, talán nem használ el annyi energiát, hogy ne ébredjen fel. De ez majd attól függ, mennyi súlyt sikerül felszednie még magára addíg. |
|
A hozzászólás:
 |
Törölt nick
2006-01-07 18:16:44
|
486
|
| Szerintem a garázsban hagyhatnád aludni, mivel ott nincs olyan hideg, mint odakint. De ebben nincs tapasztalatom, csak így gondolom. |
|
Előzmény:
 |
ximot
2005-12-29 22:38:18
|
485
|
Nem alszik ám minden sün, legalábbis az enyém nem, mert sajnos nem hagyhatom. Túl kicsi még a téli álomhoz, nem ébredne fel, ha bealudna. Ezért kétnaponta trenírozunk, mióta elhatározta, hogy itt a téli alvás ideje. Igaz, hogy a hőmérséklet a helyén 15 fok alá csökkent, de 10 fok alá nem süllyedt. Ez pont holtpont. Teszek fel képeket is a mai tevékenységről:
     
Boldog Új Évet! |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|