|
|
|
|
 |
Tuskeboki es Tsa
2006-02-02 17:36:17
|
630
|
Sokunkat érdekel, hogy a 4 cm-es hangszigetelés miből van, és ki-mennyiért csinálta! (nm-re vetítve)
köszi |
|
A hozzászólás:
 |
Laja73
2006-01-06 10:29:26
|
624
|
Sziasztok áthallástól szenvedők!
Nálunk még rémesebb a helyzet, mint 2 éve. Az lehet, hogy kiszáradtak a falak vagy valami ilyesmi, és még rosszabb lett? Gyakorlatilag fel kell hangosítanom a TV-t, ha a szomszéd telefonál; a kanapé ezen fal mellet van. Az ő vidám nevetése minden probléma nélkül átjön. Viszont: munkahelyemen zajos gépek (hűtőventilátorok főleg) vannak a helyiség túloldalán, emiatt a falon körben felszereltek egy hangfogó sávot, hogy legalább vissza ne pattanjon a zaj. Hát az valami fenomenálisan hatékony! Ha odateszem mellé a fülem, olyan, mint ha arra a fülemre megsüketültem volna. Semmi, de semmi zaj nem jön vissza róla. 4 cm vastag, majd jól elkérem az összetevőit. Valószínűleg ez is gyapot.
Laja |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|