|
|
|
|
 |
cszoli
2006-01-09 09:47:56
|
626
|
igen
:o)
A hang típusából próbálhatsz következtetni. Kopogó, dübögő hangok ált. testhangok, beszéd, zene, stb. léghangok. De persze ha a léghang átadódik a födémre..... |
|
 |
Catman
2006-01-06 13:09:21
|
625
|
| Tegnap azon is elgondolkoztam, hogy nem lehet-e, hogy a nagy nyomas miatt lehet hallani a viz aramlasat? Ugyanis a csapokbol nagyon nagy nyomassal jon a viz, az eddigi alberletunkhoz kepest szerintem 2-3-szor nagyobb a nyomas. Szerintetek ha csokkenne a nyomas, az csokkentene a hangerot is? |
|
A hozzászólás:
 |
Catman
2006-01-06 10:04:30
|
623
|
| Igen, egyik problemam, hogy nem tudom eldonteni, leghang vagy testhang-e. Ezt hogy lehetne eldonteni? |
|
Előzmény:
 |
cszoli
2006-01-06 09:56:08
|
622
|
Az a baj, hogy nem tudni, mi és hol jön le
- léghang a födémen át? -> álmennyezet hangszigeteléssel (vigyázat, fürdőben pára van, ez nem juthat a szigetelésbe) - testhang födémen, falakon át? -> reménytelen - csővezetéken át? -> utólag már cseszheted - szellőzőaknán át? -> valszeg nem lesz hely hangszigetelt szellőzőre |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|