|
|
|
|
 |
cszoli
2006-01-06 09:56:08
|
622
|
Az a baj, hogy nem tudni, mi és hol jön le
- léghang a födémen át? -> álmennyezet hangszigeteléssel (vigyázat, fürdőben pára van, ez nem juthat a szigetelésbe) - testhang födémen, falakon át? -> reménytelen - csővezetéken át? -> utólag már cseszheted - szellőzőaknán át? -> valszeg nem lesz hely hangszigetelt szellőzőre |
|
A hozzászólás:
 |
Catman
2006-01-05 14:35:33
|
621
|
| Igazabol nem olyan szornyu a helyzet, mert csak este, furdeskor hallatszik a viz. De ha lehetne tenni ellene valamit, az jo lenne. Van valakinek otlete? A vekony angszigtelo tapetak/tablak ernek valamit? Van ha a plafont beburkolom, attol meg lejon a falon a hang? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|