|
|
|
|
 |
cszoli
2006-01-05 12:27:01
|
620
|
Igen, mert a saját lakását hiába csinálja meg, ha a szomszédnál hiányzik a lépésszigetelés pl. Vagy a falakban a csövekről a hangszigetelés. Én is ezért vagyok bajban, mert bár szívesen költöznék nagyobb helyre, de a ház iszonyú drága, és én nem akarok kertészkedni, de a társasházak meg úgy vannak megépítve, hogy az szégyen. A vicc az, hogy már elértük a nyugati árakat, de a minőség még mindig keleti. |
|
A hozzászólás:
 |
Caipi
2006-01-04 19:54:17
|
619
|
Hát én ehhez nem értek.
De ha ez vigasztal, egy távoli rokonom a második harmincakárhánymilliós újépítésű rózsadombi lakását árulja, mert nem bírja az áthallást.... Megjegyzem, a másodikat direkt ezért szerkezetkészen vette, és ő fejeztette be.
Persze tudom, hogy ez nem segít rajtad. Rajtam sem...:-) |
|
Előzmény:
 |
Catman
2006-01-04 16:44:33
|
618
|
| Udv! Orok tema, eloveszem kicsit. :) Bekoltoztunk az uj lakasba. Viszonylag keves problema van, ezek kozul az egyik, hogy hallom, amikor a folottem levo lako vizet enged a kadba/zuhanyzik. A kerdesem az lenne, hogy mi okozhatja ezt, illetve mit lehetne tenni ellene? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|