Keresés

Részletes keresés

Caipi Creative Commons License 2006-01-04 19:54:17 619

Hát én ehhez nem értek.

De ha ez vigasztal, egy távoli rokonom a második harmincakárhánymilliós újépítésű rózsadombi lakását árulja, mert nem bírja az áthallást.... Megjegyzem, a másodikat direkt ezért szerkezetkészen vette, és ő fejeztette be.

Persze tudom, hogy ez nem segít rajtad. Rajtam sem...:-)

A hozzászólás:
Catman Creative Commons License 2006-01-04 16:44:33 618
Udv! Orok tema, eloveszem kicsit. :) Bekoltoztunk az uj lakasba. Viszonylag keves problema van, ezek kozul az egyik, hogy hallom, amikor a folottem levo lako vizet enged a kadba/zuhanyzik. A kerdesem az lenne, hogy mi okozhatja ezt, illetve mit lehetne tenni ellene?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!