Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
Axióma Creative Commons License 2006-01-03 23:12:08 20
Ja szamolj majd be az eredmenyrol, a masik topicban! At is mehetnenk oda, mert ez a cim most nagyon az uj modira (lakaslizing) utalasnak tunik... na meg tobb szem tobbet lat, van ott olyan aki ugyintezni is szokott bankoknal, en csak 1x estem at rajta.
Előzmény:
Axióma Creative Commons License 2006-01-03 23:09:55 19
Azert itt valaszoltam mert az utolso latogatasom ota keletkezetteket a legregebbitol kezdve olvasom, igy biztos nem marad ki (marmint persze azok kozul amikbe egyaltalan cime alapjan belenezek). Ott abban a jelenleg is aktualisban nem is voltal, az ujabbaknak titulalt kozul a legujabb is masfel eves kb.:)
Na tehat visszaterve a szerzodesre, azt a TE ugyveded irja, ugyhogy neki te parancsolsz. Nem humanussag kerdese, hanem vagy beleirjatok a szerzodesbe hogy mi a teendo ebben az esetben (szerzodesi szabadsag) es persze remenykedsz hogy alairjak [vagy nem]; vagy ha nem akkor mehetsz birosagra eldonttetni a kerdest, bar biztos van mar ra precedens. Esetleg irjatok azt hogy a foglalo 1x visszajar valami hataridovel, de a banatpenz mondjuk a foglalo 10%-a (hogy o is kapjon valamit, ha nem irna ala mashogy, persze ha igy alakul akkor banni fogod a 150e-t de ha egyaltalan nem irnak ala vagy csak 1x vissza nelkul akkor meg jobban banni fogod hogy nem irtak ugy ala...) Fugg persze a kerdes attol, hogy sorbanalltak-e a lakasert, es mennyire surgos az eladonak...
Ja es kerdezni akartam, elozetes biralaton minden OK-nak tunt? Van barmi lehetseges lepesed akkor, ha kevesebbet kapsz? (Az szokott lenni, hogy ennyit nem de mondjuk 14-et adnak, az ritka hogy fedezet miatt elutasitanak.) Amugy minden fugg az ingatlantol, meg hogy mire ertekelik, a 85% egy atlag es hat sokat szamit hogy hol van a ket ingatlan (mennyire gyorsan eladhatonak latszik). A szamokat honnan tudod, marmint annyiert veszed az egyiket, de a masikra az erteket? Mennyire hihetoek a kornyeken? Ha normalisan belefer a kornyezetbe, akkor velhetoen ertekelik annyira, mint ahogy varod. Esetleg szamits elore arra, hogy kellhet eletbiztositas a fo adosra.
Nem tudom, hogy merre dolgozol, meg laksz, vallalati-onkormanyzati segitseg (kolcson) nem jatszik az onerohoz? Esetleg csak siman fiz. eloleg amivel athidalhatnad a kulonbseget ha lesz? Rokon, akinek van vesztartaleka? Ezeket gondold at, hogy ne legyen tul nagy meglepetes meg kapkodas, ha ugy alakul hogy kevesebbet kapsz.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!