|
|
|
|
A hozzászólás:
 |
Axióma
2006-01-03 23:12:08
|
20
|
| Ja szamolj majd be az eredmenyrol, a masik topicban! At is mehetnenk oda, mert ez a cim most nagyon az uj modira (lakaslizing) utalasnak tunik... na meg tobb szem tobbet lat, van ott olyan aki ugyintezni is szokott bankoknal, en csak 1x estem at rajta. |
|
Előzmény:
 |
Axióma
2006-01-03 23:09:55
|
19
|
Azert itt valaszoltam mert az utolso latogatasom ota keletkezetteket a legregebbitol kezdve olvasom, igy biztos nem marad ki (marmint persze azok kozul amikbe egyaltalan cime alapjan belenezek). Ott abban a jelenleg is aktualisban nem is voltal, az ujabbaknak titulalt kozul a legujabb is masfel eves kb.:) Na tehat visszaterve a szerzodesre, azt a TE ugyveded irja, ugyhogy neki te parancsolsz. Nem humanussag kerdese, hanem vagy beleirjatok a szerzodesbe hogy mi a teendo ebben az esetben (szerzodesi szabadsag) es persze remenykedsz hogy alairjak [vagy nem]; vagy ha nem akkor mehetsz birosagra eldonttetni a kerdest, bar biztos van mar ra precedens. Esetleg irjatok azt hogy a foglalo 1x visszajar valami hataridovel, de a banatpenz mondjuk a foglalo 10%-a (hogy o is kapjon valamit, ha nem irna ala mashogy, persze ha igy alakul akkor banni fogod a 150e-t de ha egyaltalan nem irnak ala vagy csak 1x vissza nelkul akkor meg jobban banni fogod hogy nem irtak ugy ala...) Fugg persze a kerdes attol, hogy sorbanalltak-e a lakasert, es mennyire surgos az eladonak... Ja es kerdezni akartam, elozetes biralaton minden OK-nak tunt? Van barmi lehetseges lepesed akkor, ha kevesebbet kapsz? (Az szokott lenni, hogy ennyit nem de mondjuk 14-et adnak, az ritka hogy fedezet miatt elutasitanak.) Amugy minden fugg az ingatlantol, meg hogy mire ertekelik, a 85% egy atlag es hat sokat szamit hogy hol van a ket ingatlan (mennyire gyorsan eladhatonak latszik). A szamokat honnan tudod, marmint annyiert veszed az egyiket, de a masikra az erteket? Mennyire hihetoek a kornyeken? Ha normalisan belefer a kornyezetbe, akkor velhetoen ertekelik annyira, mint ahogy varod. Esetleg szamits elore arra, hogy kellhet eletbiztositas a fo adosra. Nem tudom, hogy merre dolgozol, meg laksz, vallalati-onkormanyzati segitseg (kolcson) nem jatszik az onerohoz? Esetleg csak siman fiz. eloleg amivel athidalhatnad a kulonbseget ha lesz? Rokon, akinek van vesztartaleka? Ezeket gondold at, hogy ne legyen tul nagy meglepetes meg kapkodas, ha ugy alakul hogy kevesebbet kapsz. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|