Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006-01-07 18:16:44 486
Szerintem a garázsban hagyhatnád aludni, mivel ott nincs olyan hideg, mint odakint. De ebben nincs tapasztalatom, csak így gondolom.
A hozzászólás:
ximot Creative Commons License 2005-12-29 22:38:18 485
Nem alszik ám minden sün, legalábbis az enyém nem, mert sajnos nem hagyhatom. Túl kicsi még a téli álomhoz, nem ébredne fel, ha bealudna. Ezért kétnaponta trenírozunk, mióta elhatározta, hogy itt a téli alvás ideje. Igaz, hogy a hőmérséklet a helyén 15 fok alá csökkent, de 10 fok alá nem süllyedt. Ez pont holtpont. Teszek fel képeket is a mai tevékenységről:



Boldog Új Évet!
Előzmény:
sunika8 Creative Commons License 2005-12-27 16:01:31 484

Mi az?Bealudtatok, mint a rendes sünök télen?Azért Boldog Karácsonyt és Boldog Új Évet minden sünésznek:-)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!