|
|
|
|
 |
Somki
2005-12-28 11:43:53
|
783
|
Ebben a faliújságos kiírós dologban én is benne vagyok!!!Nekem az időpont is megfelel!!!Csak kérdés mennyien tartanák be ezt a nem túl nagy kérést...De próba cseresznye....:))
Most vagyok épp vonalban a comunique-val...annyira segítőkészek!!!katasztrófa!!!De azt már megtudtam, hogy netet már be lehet kötni:)))
Egyrészt nincs parkolóhely már télleg, a másik ha kifizettem szeretném már végre használni is!!!!
A bankot nem tudom, hogy mennyiben érinti a per..De én nem szívesen utaltatnám el a hátralévő összeget, amíg nem tudom, hogy a lakás teljes egészében az enyém vagy hiányzik belőle 1/9ed...szerintetek erre van megoldás? |
|
A hozzászólás:
 |
2toth
2005-12-28 10:37:01
|
782
|
Az tényleg mókás, hogy az ember felkapcsolja a villanyt a lépcsőházban, és akár hogy igyekszik, mikre a lépcsőfordulóba ér, a villany már lekapcsolódik. A folyosón bezzeg percegig égve marad.
Érdekes, én még szinte soha sem találtam zárva a lépcsőház ajtaját. Egyezzünk meg egy időpontba, hogy mikortól zárjuk, és azt függesszük ki a a faliújságra is. Így talán mindenkinek jó lesz. Szerintem a 23 óra utáni már elfogadható lenne.
Remélem, most már tényleg csak egy-két hét és használhatjuk a garázst. Egyre nehezebb parkolóhelyet találni az utcában.
Bankkal nem beszélt senki mostanában? Elvileg a jogerős engedély után utalniuk kell az utolsó részletet. De még semmit sem mondtak arra, hogy a per érinti-e valamiben a hitelek utalását. |
|
Előzmény:
 |
Somki
2005-12-28 10:04:17
|
781
|
Hello,
Nekem is szólt a kk, hogy jogerős a használatbavételi!!!
Illeetve szóltam neki, hogy a lépcsőházban 1 emeletet nem lehet felmenni, mert lekapcsol a villany.Tegnap sem nagyon lapátolták el a havat a ház előtt....
Nekem még annyit mondott, hogy 1-2 hét és le lehet állni a teremgarázsba.
A lépcsőház ajtóval valami dűlőre kellene jutni!!!Most már este 20.00kor is zárva van az ajtó!!!Csak azt szeretném megkérdezni, hogy akkor miért van kaputelefonunk?!?!?!?!?Ezek szerint csak feleslegesen foglalja a helyet a falon?!?!?!
Valamiben meg kellene már állapodni ez ügyben, mert számomra elég bosszantó ez a dolog.De gondolom ezzel a problémával nem vagyok egyedül!!!!!!
Liftről valaki valamit tud? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|