|
|
|
|
 |
ximot
2005-12-29 22:38:18
|
485
|
Nem alszik ám minden sün, legalábbis az enyém nem, mert sajnos nem hagyhatom. Túl kicsi még a téli álomhoz, nem ébredne fel, ha bealudna. Ezért kétnaponta trenírozunk, mióta elhatározta, hogy itt a téli alvás ideje. Igaz, hogy a hőmérséklet a helyén 15 fok alá csökkent, de 10 fok alá nem süllyedt. Ez pont holtpont. Teszek fel képeket is a mai tevékenységről:
     
Boldog Új Évet! |
|
A hozzászólás:
 |
sunika8
2005-12-27 16:01:31
|
484
|
Mi az?Bealudtatok, mint a rendes sünök télen?Azért Boldog Karácsonyt és Boldog Új Évet minden sünésznek:-)))
|
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|