Keresés

Részletes keresés

A hozzászólás:
1/1Diamond Creative Commons License 2005-12-26 21:20:28 84

Most jöttem csak ere,de azért megkérdezem,hogy a cicák megvannak e.???

Előzmény:
Nydqist Creative Commons License 2005-11-16 14:17:26 82

Sziasztok!

 

Két ari perzsa kiscicus nem érdekel valakit? Szerető, macskabarát gazdit keresünk nekik. "Normál" cicaként adnánk oda őket, de egyébként fajtatiszták. 1 ezüst, és 1 arany. Külön-külön is vihetők. -:)

 

Üdv.: Nydqist

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!