Keresés

Részletes keresés

oca Creative Commons License 2006-01-15 11:49:08 20
Csak DVD-re való közvetlen felvétel esetén tudja VIDEO módban!
oca Creative Commons License 2006-01-15 11:46:27 19
Én is bajlódtam ezzel,de aztán megtudtam, hogy ezt DVD-re közvetlen felvétel esetén, VIDEO módban csinálja csak. Ha HDD-re veszel fel, akkor nem.
A hozzászólás:
Ambiente Creative Commons License 2005-12-26 14:34:17 14
Sziasztok, van egy Pioneer DVR-433H-S felvevom. Egy dolgot nem birok elereni vele, nevezetesen, hogy automatikusan berakjon fejezeteket a a felvett anyagba, hogy ne csak tekeressel, hanem leptetessel is tudjak kereseni. Elvileg a SETUP-ban be lehet allitani, hogy egyaltalan ne, 10 vagy 15 perces kozonkent rakjon egy markert. De barmit allitok nem tesz bele. Se a HDD-re felvett anyagban nincsenek automatikus fejezetek, se a DVD-re atmasolt anyagban. A manual azt irja, hogy ez csak Video mode-ban mukodik, ha minden stimmel en azt hasznalom, megsem megy... Tudja valaki a megoldast? Koszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!