Keresés

Részletes keresés

adslmester Creative Commons License 2005-12-21 19:10:04 250
jah páran már belinkelté ;-) nem baj :)

de nekem ez a rész tetszik a legjobban :

"márpedig Orbánnal nem akart szembemenni", hiszen több évre visszatekintő „személyes, az üzletember-politikus viszonynál őszintébb jó viszonyt ápol a volt miniszterelnökkel, amiben ugyan voltak pauzák, de a kapcsolat baráti".
A hozzászólás:
adslmester Creative Commons License 2005-12-21 19:08:52 249
most olvastam egy érdekes cikket...
olvassátok el ti is:
http://stop.hu/showcikk.php?scid=1024201

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!