|
|
|
|
 |
adslmester
2005-12-21 19:10:04
|
250
|
jah páran már belinkelté ;-) nem baj :)
de nekem ez a rész tetszik a legjobban :
"márpedig Orbánnal nem akart szembemenni", hiszen több évre visszatekintő „személyes, az üzletember-politikus viszonynál őszintébb jó viszonyt ápol a volt miniszterelnökkel, amiben ugyan voltak pauzák, de a kapcsolat baráti". |
|
A hozzászólás:
 |
adslmester
2005-12-21 19:08:52
|
249
|
most olvastam egy érdekes cikket... olvassátok el ti is: http://stop.hu/showcikk.php?scid=1024201 |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|