Keresés

Részletes keresés

papugaja Creative Commons License 2005-12-13 11:40:32 14
Nema tengely hibája (nincs is), hanem két apró műanyag pecek száll el. Az alábbi leírás alapjána saját 100-asom tárcsáját sikerrel javítottam meg magam:
http://www.fatofthelan.com/articles/articles.php?pid=8
Igaz, én nem csavarokat használtam, henem vékony szegből vágtam és ragasztottam az elkészített furatokba egy-egy darabot.
fisherhu Creative Commons License 2005-12-13 11:36:20 13
Ha erről van szó, akkor nem a tengellyel van a baj. Egyszerűen orvosolható a baj.
Egyébként a fórumok tele vannak az EOS 5/A2 ezen problémájával.
A hozzászólás:
mgy Creative Commons License 2005-12-13 11:25:23 12
Az ESO5-ök programtárcsájának tengelye gyárilag szar. Ha gyárira cserélik, semmivel nem lesz jobb a helyzet, mint korábban volt...
Előzmény:
KTTech Creative Commons License 2005-12-13 11:18:48 11
Valószínűleg cserélniük kellett - javítani programtárcsát nem igazán lehet (bár nekem csak videó mechanikavezérlő programtárcsák terén van némi tapasztalatom - azokkal sokat szívtam régebben - javítani 1-et sem tudtam közülük, mindet cserélni kellett, és bizony jártam úgy, hogy a vadi új gyári tárcsa 2 bekapcsolás után ledarálta saját magát, pedig leírás szerinti pozícióba lett beépítve). Inkább valószínű, hogy kifogtál egy gyárilag gyengébb darabot (ami ugyan átcsúszott a QC-n), ami ennyit bírt és eltört/megsérült. Az eredeti alkatrészeket pedig a legritkább esetben szokás visszaadni az ügyfélnek. Ahol dolgozom, ott csak a külső burkolati elemeket szoktuk visszaadni (ha cserére kerülnek), a belső cserélt alkatrészeket (beleértve az akkumulátorokat is) nem, mert "RoHS" alá esnek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!