Keresés

Részletes keresés

mgy Creative Commons License 2005-12-13 11:25:23 12
Az ESO5-ök programtárcsájának tengelye gyárilag szar. Ha gyárira cserélik, semmivel nem lesz jobb a helyzet, mint korábban volt...
A hozzászólás:
KTTech Creative Commons License 2005-12-13 11:18:48 11
Valószínűleg cserélniük kellett - javítani programtárcsát nem igazán lehet (bár nekem csak videó mechanikavezérlő programtárcsák terén van némi tapasztalatom - azokkal sokat szívtam régebben - javítani 1-et sem tudtam közülük, mindet cserélni kellett, és bizony jártam úgy, hogy a vadi új gyári tárcsa 2 bekapcsolás után ledarálta saját magát, pedig leírás szerinti pozícióba lett beépítve). Inkább valószínű, hogy kifogtál egy gyárilag gyengébb darabot (ami ugyan átcsúszott a QC-n), ami ennyit bírt és eltört/megsérült. Az eredeti alkatrészeket pedig a legritkább esetben szokás visszaadni az ügyfélnek. Ahol dolgozom, ott csak a külső burkolati elemeket szoktuk visszaadni (ha cserére kerülnek), a belső cserélt alkatrészeket (beleértve az akkumulátorokat is) nem, mert "RoHS" alá esnek.
Előzmény:
Abrash Creative Commons License 2005-12-13 10:36:34 10
persze, nem is követeltem rajtuk a jótállást, de azért nem OK, ha egy programtárcsa CSERE után 10 tekercset bir ki. Úgy szaglik, hogy csrét számláztak, de csak javitottak - igy. A rossz alkatrészt én sem kaptam vissza...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!