|
|
|
|
 |
Abrash
2005-12-12 12:02:32
|
390
|
| felőlem |
|
A hozzászólás:
 |
Szlejer_
2005-12-11 03:56:55
|
387
|
"aki beáll egyféle gyár szekértolójának, sok örömtől fosztja meg magát."
Aki meg nem, ammeg mindenki kurvája... |
|
Előzmény:
 |
Abrash
2005-12-10 00:32:43
|
378
|
te alfa, én nem szálltam rád, hol a humorod wazze???? nekem mindenféle van a kezem ügyében, csalfa lélek vagyok, na meg hülye lennék önkorlátozni azzal, hogy bármely gyártó istensége alá behódoljak. Frászt!!
egyik nap ghostos nikkor obi, másik nap CAs canon, harmadnap a maradék távmérős!!
hehehe.
aki beáll egyféle gyár szekértolójának, sok örömtől fosztja meg magát. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|