Keresés

Részletes keresés

Abrash Creative Commons License 2005-12-12 12:02:32 390
felőlem
A hozzászólás:
Szlejer_ Creative Commons License 2005-12-11 03:56:55 387

"aki beáll egyféle gyár szekértolójának, sok örömtől fosztja meg magát."

 

Aki meg nem, ammeg mindenki kurvája...

Előzmény:
Abrash Creative Commons License 2005-12-10 00:32:43 378
te alfa, én nem szálltam rád, hol a humorod wazze????
nekem mindenféle van a kezem ügyében, csalfa lélek vagyok, na meg hülye lennék önkorlátozni azzal, hogy bármely gyártó istensége alá behódoljak. Frászt!!

egyik nap ghostos nikkor obi, másik nap CAs canon, harmadnap a maradék távmérős!!

hehehe.

aki beáll egyféle gyár szekértolójának, sok örömtől fosztja meg magát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!