Keresés

Részletes keresés

DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-12-11 10:11:46 388
http://forum.xitek.com/showthread.php?threadid=328768&pagenumber=1

Nagyon túlterhelt szokott lenni az oldal. Le szoktam fordíttatni babelfish-sel.
A hozzászólás:
fisherhu Creative Commons License 2005-12-11 01:14:37 386
holhol?
Előzmény:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-12-10 15:38:35 385
Ezek a kínaiak szétszednek mindent. Most egy E-500 van fent az oldalon, alátét szintig darabokban.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!