|
|
|
|
 |
fisherhu
2005-12-11 01:14:37
|
386
|
| holhol? |
|
A hozzászólás:
 |
DIE_ROBOTER
2005-12-10 15:38:35
|
385
|
| Ezek a kínaiak szétszednek mindent. Most egy E-500 van fent az oldalon, alátét szintig darabokban. |
|
Előzmény:
 |
NJani
2005-12-10 14:27:12
|
384
|
Hehe... ezt jól lefényképzetetd szemmel.
"abban egy mikromotor, tengelyén fogaskerékkel egy fogaskoszorút hajt, ami egy emelőpályán lévő lencsetagot + a skálát is viszi magával"
Látom jóban voltál a gépészekkel. ;-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|