Keresés

Részletes keresés

Ybrik Creative Commons License 2005-12-13 19:39:11 391

Of

Szia Jani!

Néztem az oldalad ,van  egy kérdésem:"Vágod "é utólag a fotóid?

Puszta kiváncsiság, bárhogy van frankó.

DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-12-10 15:38:35 385
Ezek a kínaiak szétszednek mindent. Most egy E-500 van fent az oldalon, alátét szintig darabokban.
A hozzászólás:
NJani Creative Commons License 2005-12-10 14:27:12 384

Hehe... ezt jól lefényképzetetd szemmel.

 

"abban egy mikromotor, tengelyén fogaskerékkel egy fogaskoszorút hajt, ami egy emelőpályán lévő lencsetagot + a skálát is viszi magával"

 

Látom jóban voltál a gépészekkel. ;-)

Előzmény:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-12-10 08:47:56 380
Na megfogtál, nem tudom általánosságban.

Az 50-200-at láttam fényképen darabokban (xitek fórum), abban egy mikromotor, tengelyén fogaskerékkel egy fogaskoszorút hajt, ami egy emelőpályán lévő lencsetagot + a skálát is viszi magával. Átlagos sebesség, átlagos hang, semmi különös.
Az 50/2 makró külső élességállítású, azaz egyben mozog az egész tubus. Relative hangos (nem darálós) és ha közel van a téma (kb 40cm alatt) akkor lassú is.
14-54 gyakorlatilag hangtalan, és villámgyors. Nyikkan egyet, és beáll.

A nagyok (150/2, 35-100/2, stb.) mind távolságlimiteresek, 3 állással, és nagyon gyorsak, halkak.

Az AF-C grip nélkül nem az igazi. Repülőnapra bőven elég, de egy kispályás focimeccsen lehetne jobb.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!