|
|
|
|
 |
Ybrik
2005-12-13 19:39:11
|
391
|
Of
Szia Jani!
Néztem az oldalad ,van egy kérdésem:"Vágod "é utólag a fotóid?
Puszta kiváncsiság, bárhogy van frankó. |
|
 |
DIE_ROBOTER
2005-12-10 15:38:35
|
385
|
| Ezek a kínaiak szétszednek mindent. Most egy E-500 van fent az oldalon, alátét szintig darabokban. |
|
A hozzászólás:
 |
NJani
2005-12-10 14:27:12
|
384
|
Hehe... ezt jól lefényképzetetd szemmel.
"abban egy mikromotor, tengelyén fogaskerékkel egy fogaskoszorút hajt, ami egy emelőpályán lévő lencsetagot + a skálát is viszi magával"
Látom jóban voltál a gépészekkel. ;-) |
|
Előzmény:
 |
DIE_ROBOTER
2005-12-10 08:47:56
|
380
|
Na megfogtál, nem tudom általánosságban.
Az 50-200-at láttam fényképen darabokban (xitek fórum), abban egy mikromotor, tengelyén fogaskerékkel egy fogaskoszorút hajt, ami egy emelőpályán lévő lencsetagot + a skálát is viszi magával. Átlagos sebesség, átlagos hang, semmi különös. Az 50/2 makró külső élességállítású, azaz egyben mozog az egész tubus. Relative hangos (nem darálós) és ha közel van a téma (kb 40cm alatt) akkor lassú is. 14-54 gyakorlatilag hangtalan, és villámgyors. Nyikkan egyet, és beáll.
A nagyok (150/2, 35-100/2, stb.) mind távolságlimiteresek, 3 állással, és nagyon gyorsak, halkak.
Az AF-C grip nélkül nem az igazi. Repülőnapra bőven elég, de egy kispályás focimeccsen lehetne jobb. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|