|
|
|
|
 |
fisherhu
2005-12-10 12:53:47
|
383
|
| Az Astoriánál nem Te machináltál egy síkfilmes géppel vagy két (3?) hónapja? |
|
A hozzászólás:
 |
stgellert
2005-12-10 10:42:04
|
382
|
:-))))) Jaja, én is af-el kezdtem, de most már visszasűlyedtem végleg a kőkorszakba:-) 2 óránként 1 kép:-) |
|
Előzmény:
 |
fisherhu
2005-12-10 10:34:29
|
381
|
Figy, egyszer én is eljátszottam ezt a "jajj, milyen gépet vegyek?" dolgot, és megkérdeztem másokat is. A vége az lett, hogy tökéletesen fogalmam nem volt róla, hogy mi is lenne a jobb. Most, pár év után úgy látom tökmindegy mit vesz az ember :) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|