Keresés

Részletes keresés

fisherhu Creative Commons License 2005-12-10 12:53:47 383
Az Astoriánál nem Te machináltál egy síkfilmes géppel vagy két (3?) hónapja?
A hozzászólás:
stgellert Creative Commons License 2005-12-10 10:42:04 382

:-))))) Jaja, én is af-el kezdtem, de most már visszasűlyedtem végleg a kőkorszakba:-) 2 óránként 1 kép:-)

Előzmény:
fisherhu Creative Commons License 2005-12-10 10:34:29 381
Figy, egyszer én is eljátszottam ezt a "jajj, milyen gépet vegyek?" dolgot, és megkérdeztem másokat is. A vége az lett, hogy tökéletesen fogalmam nem volt róla, hogy mi is lenne a jobb.
Most, pár év után úgy látom tökmindegy mit vesz az ember :)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!