Keresés

Részletes keresés

stgellert Creative Commons License 2005-12-10 10:42:04 382

:-))))) Jaja, én is af-el kezdtem, de most már visszasűlyedtem végleg a kőkorszakba:-) 2 óránként 1 kép:-)

A hozzászólás:
fisherhu Creative Commons License 2005-12-10 10:34:29 381
Figy, egyszer én is eljátszottam ezt a "jajj, milyen gépet vegyek?" dolgot, és megkérdeztem másokat is. A vége az lett, hogy tökéletesen fogalmam nem volt róla, hogy mi is lenne a jobb.
Most, pár év után úgy látom tökmindegy mit vesz az ember :)
Előzmény:
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005-12-10 07:44:11 379
dehogy vettem úgy, hogy rám szálltál(tatok), de amit én csütörtökön lepörögtem oly vs. 20d vs. d70 ügyben, az már nekem is sok(k) volt.

és tökéletesen igazad van
(de azért a CA.non csak szar! na!)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!