|
|
|
|
 |
stgellert
2005-12-10 10:42:04
|
382
|
:-))))) Jaja, én is af-el kezdtem, de most már visszasűlyedtem végleg a kőkorszakba:-) 2 óránként 1 kép:-) |
|
A hozzászólás:
 |
fisherhu
2005-12-10 10:34:29
|
381
|
Figy, egyszer én is eljátszottam ezt a "jajj, milyen gépet vegyek?" dolgot, és megkérdeztem másokat is. A vége az lett, hogy tökéletesen fogalmam nem volt róla, hogy mi is lenne a jobb. Most, pár év után úgy látom tökmindegy mit vesz az ember :) |
|
Előzmény:
 |
Alpha Lyrae
2005-12-10 07:44:11
|
379
|
dehogy vettem úgy, hogy rám szálltál(tatok), de amit én csütörtökön lepörögtem oly vs. 20d vs. d70 ügyben, az már nekem is sok(k) volt.
és tökéletesen igazad van (de azért a CA.non csak szar! na!) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|