Keresés

Részletes keresés

fisherhu Creative Commons License 2005-12-10 10:34:29 381
Figy, egyszer én is eljátszottam ezt a "jajj, milyen gépet vegyek?" dolgot, és megkérdeztem másokat is. A vége az lett, hogy tökéletesen fogalmam nem volt róla, hogy mi is lenne a jobb.
Most, pár év után úgy látom tökmindegy mit vesz az ember :)
A hozzászólás:
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005-12-10 07:44:11 379
dehogy vettem úgy, hogy rám szálltál(tatok), de amit én csütörtökön lepörögtem oly vs. 20d vs. d70 ügyben, az már nekem is sok(k) volt.

és tökéletesen igazad van
(de azért a CA.non csak szar! na!)
Előzmény:
Abrash Creative Commons License 2005-12-10 00:32:43 378
te alfa, én nem szálltam rád, hol a humorod wazze????
nekem mindenféle van a kezem ügyében, csalfa lélek vagyok, na meg hülye lennék önkorlátozni azzal, hogy bármely gyártó istensége alá behódoljak. Frászt!!

egyik nap ghostos nikkor obi, másik nap CAs canon, harmadnap a maradék távmérős!!

hehehe.

aki beáll egyféle gyár szekértolójának, sok örömtől fosztja meg magát.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!