Keresés

Részletes keresés

Szlejer_ Creative Commons License 2005-12-11 03:56:55 387

"aki beáll egyféle gyár szekértolójának, sok örömtől fosztja meg magát."

 

Aki meg nem, ammeg mindenki kurvája...

Alpha Lyrae Creative Commons License 2005-12-10 07:44:11 379
dehogy vettem úgy, hogy rám szálltál(tatok), de amit én csütörtökön lepörögtem oly vs. 20d vs. d70 ügyben, az már nekem is sok(k) volt.

és tökéletesen igazad van
(de azért a CA.non csak szar! na!)
A hozzászólás:
Abrash Creative Commons License 2005-12-10 00:32:43 378
te alfa, én nem szálltam rád, hol a humorod wazze????
nekem mindenféle van a kezem ügyében, csalfa lélek vagyok, na meg hülye lennék önkorlátozni azzal, hogy bármely gyártó istensége alá behódoljak. Frászt!!

egyik nap ghostos nikkor obi, másik nap CAs canon, harmadnap a maradék távmérős!!

hehehe.

aki beáll egyféle gyár szekértolójának, sok örömtől fosztja meg magát.
Előzmény:
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005-12-09 21:43:08 369
Tégedet is már megkövettelek a D70-ben!

mivan már?! az egész Speibl"ngorongoro"Hurvinyek bagázs Njanistól, Abrash-astól rámszáll, mert egy gyors körtelefonban tisztáztam, hogy olyt veszek, majd canon 20D-t, majd Nikon D70-t, ma reggel meg már megint D200-at. Istenem kicsit elbizonytalanodtam:-)
na.

ez tényleg furi-muri Roboter!
hiszen a két lencse uszkve egyforma nagy, súlyban meg egyáltalán nem.
az oly ólomcsőbetéttel lemaszkolja a képkör szélit? :-) (no ez csak vicc volt, de amit írtál elgondolkodtató és az oly mellett látszik szólni)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!