Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2005-12-09 23:07:45 377
Mé' nem írja itt is az Oly, hogy a 300 az 600? ............. mé, mé... azt az árcédulán alkalmazzák... :)))
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-12-09 22:32:24 375
Oszt látod, becsapják a vásárlókat, mert nem is ultranagylátószögű!
A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-12-09 22:22:12 373

Naná!

 

Előkaptam egy Oly compactot.

Tudod mi van rá írva?

 

OLYMPUS ED WIDEZOOM LENS 5,7-22,9mm 1:2,8-4,8

 

:)))

 

Mé' nem írja itt is az Oly, hogy a 300 az 600?

 

Előzmény:
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-12-09 21:28:25 368
A kompaktoknál is ezt mondod, hogy: " A 7 mm az 7mm!!!! Punktum!!!" ?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!