|
|
|
|
 |
Törölt nick
2005-12-09 23:07:45
|
377
|
| Mé' nem írja itt is az Oly, hogy a 300 az 600? ............. mé, mé... azt az árcédulán alkalmazzák... :))) |
|
 |
DIE_ROBOTER
2005-12-09 22:32:24
|
375
|
| Oszt látod, becsapják a vásárlókat, mert nem is ultranagylátószögű! |
|
A hozzászólás:
 |
Speibl és Hurvinyek
2005-12-09 22:22:12
|
373
|
Naná!
Előkaptam egy Oly compactot.
Tudod mi van rá írva?
OLYMPUS ED WIDEZOOM LENS 5,7-22,9mm 1:2,8-4,8
:)))
Mé' nem írja itt is az Oly, hogy a 300 az 600?
|
|
Előzmény:
 |
DIE_ROBOTER
2005-12-09 21:28:25
|
368
|
| A kompaktoknál is ezt mondod, hogy: " A 7 mm az 7mm!!!! Punktum!!!" ? |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|