Keresés

Részletes keresés

Abrash Creative Commons License 2005-12-10 00:32:43 378
te alfa, én nem szálltam rád, hol a humorod wazze????
nekem mindenféle van a kezem ügyében, csalfa lélek vagyok, na meg hülye lennék önkorlátozni azzal, hogy bármely gyártó istensége alá behódoljak. Frászt!!

egyik nap ghostos nikkor obi, másik nap CAs canon, harmadnap a maradék távmérős!!

hehehe.

aki beáll egyféle gyár szekértolójának, sok örömtől fosztja meg magát.
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-12-09 22:27:48 374

Szar Nyikont vesszel, Oly helyett.

Vazze, ha az Oly árbevételéből pont a te kis aprópénzed fog hiányozni, s e miatt csődbe jut, q..a mérges leszek.

 

:)))

DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-12-09 21:55:18 370
És emellett 10000%-ra állítom, hogy a tubus, amiben a lencsék vannak, titán. (bár gondolom, a többi gyártó is alkalmazza ezt az anyagot a felső kategóriában)

Mutatok egy 100%-os crop-ot (JPG-ből JPG-be konvertált)

ZD 50/2 + 1,4x telekonverter F4-en (korrigált érték F5.6), tehát +6 lencsetag és 70mm (140mm eq.)

http://manmachine.uw.hu/store/zd50ec14.jpg

Bár ez sem filléres obi, középkategóriának állítja be az Olympus. A 150/2-nek és a 300/2.8-nak a gyártó adatai szerint a 20 vonalpár/mm -es tesztábrán fele ekkora a kontrasztvesztesége!

A hozzászólás:
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005-12-09 21:43:08 369
Tégedet is már megkövettelek a D70-ben!

mivan már?! az egész Speibl"ngorongoro"Hurvinyek bagázs Njanistól, Abrash-astól rámszáll, mert egy gyors körtelefonban tisztáztam, hogy olyt veszek, majd canon 20D-t, majd Nikon D70-t, ma reggel meg már megint D200-at. Istenem kicsit elbizonytalanodtam:-)
na.

ez tényleg furi-muri Roboter!
hiszen a két lencse uszkve egyforma nagy, súlyban meg egyáltalán nem.
az oly ólomcsőbetéttel lemaszkolja a képkör szélit? :-) (no ez csak vicc volt, de amit írtál elgondolkodtató és az oly mellett látszik szólni)
Előzmény:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-12-09 21:19:17 366

Tudok jobbat is.

 

Te is bekaphatod.

 

:)))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!