|
|
|
|
 |
Abrash
2005-12-10 00:32:43
|
378
|
te alfa, én nem szálltam rád, hol a humorod wazze???? nekem mindenféle van a kezem ügyében, csalfa lélek vagyok, na meg hülye lennék önkorlátozni azzal, hogy bármely gyártó istensége alá behódoljak. Frászt!!
egyik nap ghostos nikkor obi, másik nap CAs canon, harmadnap a maradék távmérős!!
hehehe.
aki beáll egyféle gyár szekértolójának, sok örömtől fosztja meg magát. |
|
 |
Speibl és Hurvinyek
2005-12-09 22:27:48
|
374
|
Szar Nyikont vesszel, Oly helyett.
Vazze, ha az Oly árbevételéből pont a te kis aprópénzed fog hiányozni, s e miatt csődbe jut, q..a mérges leszek.
:))) |
|
 |
DIE_ROBOTER
2005-12-09 21:55:18
|
370
|
És emellett 10000%-ra állítom, hogy a tubus, amiben a lencsék vannak, titán. (bár gondolom, a többi gyártó is alkalmazza ezt az anyagot a felső kategóriában)
Mutatok egy 100%-os crop-ot (JPG-ből JPG-be konvertált)
ZD 50/2 + 1,4x telekonverter F4-en (korrigált érték F5.6), tehát +6 lencsetag és 70mm (140mm eq.)
http://manmachine.uw.hu/store/zd50ec14.jpg
Bár ez sem filléres obi, középkategóriának állítja be az Olympus. A 150/2-nek és a 300/2.8-nak a gyártó adatai szerint a 20 vonalpár/mm -es tesztábrán fele ekkora a kontrasztvesztesége!
|
|
A hozzászólás:
 |
Alpha Lyrae
2005-12-09 21:43:08
|
369
|
Tégedet is már megkövettelek a D70-ben!
mivan már?! az egész Speibl"ngorongoro"Hurvinyek bagázs Njanistól, Abrash-astól rámszáll, mert egy gyors körtelefonban tisztáztam, hogy olyt veszek, majd canon 20D-t, majd Nikon D70-t, ma reggel meg már megint D200-at. Istenem kicsit elbizonytalanodtam:-) na.
ez tényleg furi-muri Roboter! hiszen a két lencse uszkve egyforma nagy, súlyban meg egyáltalán nem. az oly ólomcsőbetéttel lemaszkolja a képkör szélit? :-) (no ez csak vicc volt, de amit írtál elgondolkodtató és az oly mellett látszik szólni) |
|
Előzmény:
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|