|
|
|
|
 |
Speibl és Hurvinyek
2005-12-09 22:22:12
|
373
|
Naná!
Előkaptam egy Oly compactot.
Tudod mi van rá írva?
OLYMPUS ED WIDEZOOM LENS 5,7-22,9mm 1:2,8-4,8
:)))
Mé' nem írja itt is az Oly, hogy a 300 az 600?
|
|
A hozzászólás:
 |
DIE_ROBOTER
2005-12-09 21:28:25
|
368
|
| A kompaktoknál is ezt mondod, hogy: " A 7 mm az 7mm!!!! Punktum!!!" ? |
|
Előzmény:
 |
Speibl és Hurvinyek
2005-12-09 21:18:06
|
365
|
Én eztet itten nem értem.
Miért kéne 300-as obit egy 600-ashoz hasonlítani.
300 az 300.
Vagy nem?
Kia f..t érdekel, hogy milyen rendszerű váz fityeg a végén?
:))) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|