|
|
|
|
 |
Alpha Lyrae
2005-12-09 21:43:08
|
369
|
Tégedet is már megkövettelek a D70-ben!
mivan már?! az egész Speibl"ngorongoro"Hurvinyek bagázs Njanistól, Abrash-astól rámszáll, mert egy gyors körtelefonban tisztáztam, hogy olyt veszek, majd canon 20D-t, majd Nikon D70-t, ma reggel meg már megint D200-at. Istenem kicsit elbizonytalanodtam:-) na.
ez tényleg furi-muri Roboter! hiszen a két lencse uszkve egyforma nagy, súlyban meg egyáltalán nem. az oly ólomcsőbetéttel lemaszkolja a képkör szélit? :-) (no ez csak vicc volt, de amit írtál elgondolkodtató és az oly mellett látszik szólni) |
|
A hozzászólás:
Előzmény:
 |
Alpha Lyrae
2005-12-09 20:53:19
|
361
|
| végre Valaki őszintén kimondta! :-) |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|