Keresés

Részletes keresés

Alpha Lyrae Creative Commons License 2005-12-09 21:43:08 369
Tégedet is már megkövettelek a D70-ben!

mivan már?! az egész Speibl"ngorongoro"Hurvinyek bagázs Njanistól, Abrash-astól rámszáll, mert egy gyors körtelefonban tisztáztam, hogy olyt veszek, majd canon 20D-t, majd Nikon D70-t, ma reggel meg már megint D200-at. Istenem kicsit elbizonytalanodtam:-)
na.

ez tényleg furi-muri Roboter!
hiszen a két lencse uszkve egyforma nagy, súlyban meg egyáltalán nem.
az oly ólomcsőbetéttel lemaszkolja a képkör szélit? :-) (no ez csak vicc volt, de amit írtál elgondolkodtató és az oly mellett látszik szólni)
A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-12-09 21:19:17 366

Tudok jobbat is.

 

Te is bekaphatod.

 

:)))))

Előzmény:
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005-12-09 20:53:19 361
végre Valaki őszintén kimondta! :-)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!