Keresés

Részletes keresés

DIE_ROBOTER Creative Commons License 2005-12-09 21:28:25 368
A kompaktoknál is ezt mondod, hogy: " A 7 mm az 7mm!!!! Punktum!!!" ?
A hozzászólás:
Speibl és Hurvinyek Creative Commons License 2005-12-09 21:18:06 365

Én eztet itten nem értem.

 

Miért kéne 300-as obit egy 600-ashoz hasonlítani.

300 az 300.

Vagy nem?

 

Kia f..t érdekel, hogy milyen rendszerű váz fityeg a végén?

 

:)))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!