Keresés

Részletes keresés

y3k Creative Commons License 2005-12-09 22:06:47 372
Na, errol van itt szo:)))
Alpha Lyrae Creative Commons License 2005-12-09 20:53:19 361
végre Valaki őszintén kimondta! :-)
A hozzászólás:
NJani Creative Commons License 2005-12-09 20:42:53 360

"Akkor rossz topikba irogatol:))))"

 

Igazad van: a Canon kapja be ! ;-) Mert csak!

Előzmény:
y3k Creative Commons License 2005-12-09 19:51:40 357

"én hitvitát nem folytatok senkivel"

 

Akkor rossz topikba irogatol:))))

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!