|
|
|
|
 |
NJani
2005-12-09 20:42:53
|
360
|
"Akkor rossz topikba irogatol:))))"
Igazad van: a Canon kapja be ! ;-) Mert csak! |
|
A hozzászólás:
 |
y3k
2005-12-09 19:51:40
|
357
|
"én hitvitát nem folytatok senkivel"
Akkor rossz topikba irogatol:)))) |
|
Előzmény:
 |
NJani
2005-12-09 19:47:32
|
356
|
Jajj mán...
"A vita nem úgy kezdődött, hogy egy 4/3 tulaj elkezdte szidni az APS-C-t, hanem hogy egy APS-C tulaj kezdte szidni a 4/3-ot."
Könyörgöm, értelmes ember hagyja már ezeket a hovatartozás kategorizálásokat. Én abba a táborba tartozom, ahol épp az én ízlésemnek és céljaimnak megfelelő gépet gyártanak. Műszaki dolgokról beszélgetünk, csupa olyanról, ami kiszámolható. Abban lehet tévedni, de én hitvitát nem folytatok senkivel. Frans Lanting: Nikon; Michael Nick Nichols: Canon. Mindkettőjük portfólióját bevállalnám. |
|
|
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!
|