Keresés

Részletes keresés

NJani Creative Commons License 2005-12-09 20:42:53 360

"Akkor rossz topikba irogatol:))))"

 

Igazad van: a Canon kapja be ! ;-) Mert csak!

A hozzászólás:
y3k Creative Commons License 2005-12-09 19:51:40 357

"én hitvitát nem folytatok senkivel"

 

Akkor rossz topikba irogatol:))))

Előzmény:
NJani Creative Commons License 2005-12-09 19:47:32 356

Jajj mán...

"A vita nem úgy kezdődött, hogy egy 4/3 tulaj elkezdte szidni az APS-C-t, hanem hogy egy APS-C tulaj kezdte szidni a 4/3-ot."

Könyörgöm, értelmes ember hagyja már ezeket a hovatartozás kategorizálásokat.  Én abba a táborba tartozom, ahol épp az én ízlésemnek és céljaimnak megfelelő gépet gyártanak. Műszaki dolgokról beszélgetünk, csupa olyanról, ami kiszámolható. Abban lehet tévedni, de én hitvitát nem folytatok senkivel. Frans Lanting: Nikon; Michael Nick Nichols: Canon. Mindkettőjük portfólióját bevállalnám.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!